Price: ₹1,245
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Ocean Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 78 g |
| Length | 10.16 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2412231910907995 |